Apie mus

Kas mes esam

UAB „Šilnuta“ - atestuota Lietuvos Respublikos bendrovė, teikianti profesionalias ir kokybiškas vidaus santechninių sistemų (šildymas, vėdinimas, vandentiekis, nuotekos) ir įrengimų montavimo paslaugas bei užsiima prekyba santechnine įranga. Bendrovėje dirbantys atestuoti specialistai atsakingai žiūri į savo darbą, atlieka jį kokybiškai ir laiku. Dauguma bendrovės darbuotojų yra išugdyti vienos didžiausių Lietuvoje santechnikos sistemų montavimo įmonėje, sukaupta patirtis tęsiasi nuo 1990 m.

Turint didelį žinių bagažą ir norint tobulėti naujoje ir veržlioje įmonėje, buvo nuspręsta įkurti UAB „Šilnuta“, kuri savo veiklą pradėjo 2002 m. Kad užtikrinti greitą ir kokybišką darbų atlikimą, bend-rovė įsigijo krovininius mikroautobusus ir profesionalius „Bosch“ firmos įrankius, o tai leido būti mobiliems ir greitai reaguoti į užsakovų pageidavimus.

Nuo 2003 m. užmegzti prekybiniai ryšiai su Italijos šildymo ir vandentiekio sistemų įrangos gamin-toja S.P.A „Luxor“, kurios oficialiu atstovu bendrovė tapo jau nuo 2004 m. S.P.A. „Luxor“ gaminama produkcija apima plačią prekių gamą. Dalis šios firmos produkcijos platinama per didžiuosius Lie-tuvos santechninės įrangos prekybos tinklus, kaip UAB „Celsis“, AB „Lytagra“, UAB „Sanistal“, UAB „Vilpra“ , UAB „Dahlgera“ ir kt.

Ką mes veikiame

Siekdami gerinti teikiamų paslaugų kokybę ir inovatyvių sprendimų taikymą, bendrovės atstovai lankosi tarptautinėse santechnikos prekių parodose, stengiasi pamatytas naujoves ir įgytas žinias pritaikyti Lietuvos rinkai. Įmonės darbuotojai nuolat gilina žinias įvairiuose seminaruose ir moky-muose, gauna atitinkamus kvalifikacijos atestatus.

Įmonės veikla orientuota į naujų ir renovuojamų mokslo ir kultūros paskirties pastatų, gamybos paskirties pastatų, medicinos paskirties pastatų, gyvenamųjų daugiabučių namų, biuro bei sandėliavimo pastatų vidaus inžinerinių sistemų įrengimą.

Nuo šių metų bendrovė pradėjo teikti ir inžinerinių sistemų projektavimo darbus. Inžinerinės sistemos projektuojamos trimatėje erdvėje, taip išvengiama nenumatytų susikirtimų su kitomis komunika-cijomis. Inžinerinių sistemų „vartymas“ erdvėje įvairiais kampais leidžia užsakovui pilnai įsivaiz-duoti ir pakeisti būsimus vamzdynų išdėstymus pagal savo nuožiūrą dar projektavimo stadijoje, išvengiant būsimų pakeitimų darbų eigoje.

Atlikusi objekto inžinerinių sistemų montavimo darbus, UAB „Šilnuta“ pasiūlo užsakovams subrangovus, kurie noriai teikia objekte sumontuotų sistemų bei katilinių priežiūros paslaugas.